MAASU105SB7472MFNA01 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MAASU105SB7472MFNA01 |
Opis | CAP CER 4700PF 50V X7R 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4700 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MAASU105SB7472MFNA01 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,022" (0,55mm) |