MAASU105SB7153MFCA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASU105SB7153MFCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASU105SB7153MFCA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASU105SB7153MFCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASU105SB7153MFCA01
Opis
CAP CER 0.015UF 50V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAASU105SB7153MFCA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)