MAAST21GSB7103KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAAST21GSB7103KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAAST21GSB7103KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAAST21GSB7103KTNA01
Opis
CAP CER 10000PF 25V X7R 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAAST21GSB7103KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)