MAASL21GSB7225KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 4 510
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 2 865
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 693
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAASL21GSB7225KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASL21GSB7225KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAASL21GSB7225KTNA01
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAASL21GSB7225KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)