MAASL105SB7224KFCA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASL105SB7224KFCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASL105SB7224KFCA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASL105SB7224KFCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASL105SB7224KFCA01
Opis
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
MAASL105SB7224KFCA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)