MAASH21GSB7103KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASH21GSB7103KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASH21GSB7103KTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASH21GSB7103KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASH21GSB7103KTNA01
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAASH21GSB7103KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)