MAASE31LSB7225MTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 2 111
Arkusz danych
KEMET
KEMET
2.2 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAASE31LSB7225MTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASE31LSB7225MTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAASE31LSB7225MTNA01
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X7R 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAASE31LSB7225MTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)