MAASE21GSB7105KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASE21GSB7105KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASE21GSB7105KTNA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASE21GSB7105KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASE21GSB7105KTNA01
Opis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAASE21GSB7105KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)