MAASE168SB7474MTCA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASE168SB7474MTCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASE168SB7474MTCA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASE168SB7474MTCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASE168SB7474MTCA01
Opis
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.47 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
MAASE168SB7474MTCA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)