MAASE168SB7104KTNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 6 296
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 42 565
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 536
YAGEO
KEMET
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
0.1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAASE168SB7104KTNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASE168SB7104KTNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAASE168SB7104KTNA01
Opis
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAASE168SB7104KTNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)