MAASE105SB7223KFNA01 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 13 697
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 9 775
Arkusz danych
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
0.022 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MAASE105SB7223KFNA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASE105SB7223KFNA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
MAASE105SB7223KFNA01
Opis
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
MAASE105SB7223KFNA01 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)