MAASE063SB7221KFCA01
Numer produktu DigiKey
587-MAASE063SB7221KFCA01TR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-MAASE063SB7221KFCA01CT-ND - Taśma cięta (CT)
587-MAASE063SB7221KFCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MAASE063SB7221KFCA01
Opis
CAP CER 220PF 16V X7R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MAASE063SB7221KFCA01 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)