LSQPA201616T2R2M
Numer produktu DigiKey
587-LSQPA201616T2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSQPA201616T2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSQPA201616T2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSQPA201616T2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 720MA 260 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 720 mA Maks. 260mOhm 0806 (2016 metryczne)
Modele EDA/CAD
LSQPA201616T2R2M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 260mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
70MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0806
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
750mA