LSQNA251818T2R2M
Numer produktu DigiKey
587-LSQNA251818T2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSQNA251818T2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSQNA251818T2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSQNA251818T2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 510MA 117 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 510 mA Maks. 117mOhm 1007 (2518 metryczne)
Modele EDA/CAD
LSQNA251818T2R2M Modele
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 117mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
68MHz
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Obudowa / skrzynia
1007 (2518 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1007
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,071" (2,50mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
510mA