LSQBA321818T1R0M
Numer produktu DigiKey
587-LSQBA321818T1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSQBA321818T1R0MCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSQBA321818T1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSQBA321818T1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 1.075A 60 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.075 A 60mOhm 1207 (3218 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LSQBA321818T1R0M Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
60mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
100MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
1207 (3218 metryczne)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
1207
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,071" (3,20mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)