LSMGG160808T601RG
Numer produktu DigiKey
587-LSMGG160808T601RGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSMGG160808T601RGCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSMGG160808T601RGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSMGG160808T601RG
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 500mA 450mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LSMGG160808T601RG Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
500mA
Producent
Taiyo Yuden
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
450mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,035" (0,90mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz