LSMGA321616T221NG nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 21 476
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 4A 20mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LSMGA321616T221NG
Numer produktu DigiKey
587-LSMGA321616T221NGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSMGA321616T221NGCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSMGA321616T221NGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSMGA321616T221NG
Opis
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LSMGA321616T221NG Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
4A
Producent
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,071" (1,80mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
220 Ohms @ 100 MHz