LSDND4040WKT330MM nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
33 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 800 mA Maks. 720mOhm 1616 (4040 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Power Inductor MCOIL™ Series
LSDND4040WKT330MM
Numer produktu DigiKey
587-LSDND4040WKT330MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSDND4040WKT330MMCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSDND4040WKT330MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSDND4040WKT330MM
Opis
FIXED IND 33UH 800MA 720 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 720mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
1616 (4040 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1616
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,157" x 0,157" (4,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)