LSDND2020MKT4R7MM
Numer produktu DigiKey
587-LSDND2020MKT4R7MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSDND2020MKT4R7MMCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSDND2020MKT4R7MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSDND2020MKT4R7MM
Opis
FIXED IND 4.7UH 950MA 242 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 950 mA Maks. 242mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,15A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 242mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)