LSDND2020MKT3R3MM
Numer produktu DigiKey
587-LSDND2020MKT3R3MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSDND2020MKT3R3MMCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSDND2020MKT3R3MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSDND2020MKT3R3MM
Opis
FIXED IND 3.3UH 1.15A 178 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.15 A Maks. 178mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,35A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 178mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)