LSDND2020MKT1R0MM | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LSDND2020MKT1R0MM |
Opis | FIXED IND 1UH 1.9A 64 MOHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 7 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.9 A Maks. 64mOhm Niestandardowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - nasycenia (Isat) 2,55A |
Prod. | Ekranowanie Ekranowany |
Seria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 64mOhm |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 1 MHz |
Typ Uzwojenie | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Materiał - rdzeń | Obudowa / skrzynia Niestandardowe |
Indukcyjność | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |