LSDND2020KKT4R7MM
Numer produktu DigiKey
587-LSDND2020KKT4R7MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSDND2020KKT4R7MMCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSDND2020KKT4R7MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSDND2020KKT4R7MM
Opis
FIXED IND 4.7UH 750MA 435 MOHM
Szczegółowy opis
4.7 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 435mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,05A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 435mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)