LSDND2020KKT3R3MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 940 mA Maks. 275mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Power Inductor MCOIL™ Series
LSDND2020KKT3R3MM
Numer produktu DigiKey
587-LSDND2020KKT3R3MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LSDND2020KKT3R3MM
Opis
FIXED IND 3.3UH 940MA 275 MOHM
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 275mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)