LSDND2020JET1R0MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
1 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.55 A Maks. 121mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Power Inductor MCOIL™ Series
LSDND2020JET1R0MM
Numer produktu DigiKey
587-LSDND2020JET1R0MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LSDND2020JET1R0MM
Opis
FIXED IND 1UH 1.55A 121 MOHM SMD
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,1A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 121mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)