LSCNE2016FET1R0MCB
Numer produktu DigiKey
587-LSCNE2016FET1R0MCBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNE2016FET1R0MCBCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNE2016FET1R0MCBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNE2016FET1R0MCB
Opis
FIXED IND 1UH 2.3A 70 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 2.3 A Maks. 70mOhm 0806 (2016 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,8A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 70mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0806
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)