LSCND1608HKT2R2MF
Numer produktu DigiKey
587-LSCND1608HKT2R2MFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCND1608HKT2R2MFCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCND1608HKT2R2MFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCND1608HKT2R2MF
Opis
FIXED IND 2.2UH 1.4A 250 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 1.4 A Maks. 250mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 250mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)