LSCNB1608KKT1R0MA
Numer produktu DigiKey
587-LSCNB1608KKT1R0MATR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNB1608KKT1R0MACT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNB1608KKT1R0MADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNB1608KKT1R0MA
Opis
FIXED IND 1UH 1.3A 123 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 1.3 A Maks. 123mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 123mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)