LSCNB1608HKTR47MD
Numer produktu DigiKey
587-LSCNB1608HKTR47MDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNB1608HKTR47MDCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNB1608HKTR47MDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNB1608HKTR47MD
Opis
FIXED IND 470NH 2.7A 43 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 2.7 A Maks. 43mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 43mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)