LSCNB1608HKTR24MD
Numer produktu DigiKey
587-LSCNB1608HKTR24MDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNB1608HKTR24MDCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNB1608HKTR24MDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNB1608HKTR24MD
Opis
FIXED IND 240NH 3.7A 24 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 3.7 A Maks. 24mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
4,3A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 24mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)