LSCNB1608HKT2R2MD
Numer produktu DigiKey
587-LSCNB1608HKT2R2MDTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNB1608HKT2R2MDCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNB1608HKT2R2MDDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNB1608HKT2R2MD
Opis
FIXED IND 2.2UH 1.2A 292 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 292mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 292mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)