LSCNB1005EETR47MB
Numer produktu DigiKey
587-LSCNB1005EETR47MBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNB1005EETR47MBCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNB1005EETR47MBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNB1005EETR47MB
Opis
FIXED IND 470NH 1.2A 140 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 1.2 A Maks. 140mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 140mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)