LSCNB1005EET1R0MB
Numer produktu DigiKey
587-LSCNB1005EET1R0MBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNB1005EET1R0MBCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNB1005EET1R0MBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNB1005EET1R0MB
Opis
FIXED IND 1UH 800MA 300 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 800 mA Maks. 300mOhm 0402 (1005 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 300mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)