LSCNA1608FKT1R0MA
Numer produktu DigiKey
587-LSCNA1608FKT1R0MATR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSCNA1608FKT1R0MACT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSCNA1608FKT1R0MADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSCNA1608FKT1R0MA
Opis
FIXED IND 1UH 900MA 224 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 900 mA Maks. 224mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,5A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 224mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)