LSBHB1608KKT2R2M
Numer produktu DigiKey
587-LSBHB1608KKT2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LSBHB1608KKT2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LSBHB1608KKT2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LSBHB1608KKT2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 750MA 345 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 345mOhm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LSBHB1608KKT2R2M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
520mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 345mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)