LMK212ABJ475MGHT
Numer produktu DigiKey
587-4923-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-4923-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-4923-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK212ABJ475MGHT
Opis
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
LMK212ABJ475MGHT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)