LMK107B7105KA-T
Numer produktu DigiKey
587-1242-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-1242-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-1242-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LMK107B7105KA-T
Opis
CAP CER 1UF 10V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LMK107B7105KA-T Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)