LMK063BJ152KP-F jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Murata Electronics
W magazynie: 85 543
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
1500 pF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAIYO YUDEN MLCCs
LMK063BJ152KP-F
Numer produktu DigiKey
LMK063BJ152KP-F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LMK063BJ152KP-F
Opis
CAP CER 1500PF 10V X5R 0201
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LMK063BJ152KP-F Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)