LLQPB201210T101M
Numer produktu DigiKey
587-LLQPB201210T101MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LLQPB201210T101M
Opis
FIXED IND 100UH 85MA 7.7 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 85 mA 7,7Ohm 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
7,7Ohm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
6MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
85mA