LLQCA201616T150M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 200 mA 1,2Ohm 0806 (2016 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LLQCA201616T150M
Numer produktu DigiKey
587-LLQCA201616T150MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LLQCA201616T150M
Opis
FIXED IND 15UH 200MA 1.2 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Częściowo osłonięte
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
1,2Ohm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
28MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0806
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)