LLENC2520KKT3R3M jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 2 590
Arkusz danych
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 2 A Maks. 144mOhm 1008 (2520 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LLENC2520KKT3R3M
Numer produktu DigiKey
587-LLENC2520KKT3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LLENC2520KKT3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 2A 144 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,8A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 144mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1008
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)