LLDND2020JET100MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 550 mA Maks. 1,04Ohm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LLDND2020JET100MM
Numer produktu DigiKey
587-LLDND2020JET100MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LLDND2020JET100MM
Opis
FIXED IND 10UH 550MA 1.04 OHM
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
700mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,04Ohm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,079" (2,00mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)