LLDND1616KKT3R3MM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 650 mA Maks. 515mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LLDND1616KKT3R3MM
Numer produktu DigiKey
587-LLDND1616KKT3R3MMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LLDND1616KKT3R3MM
Opis
FIXED IND 3.3UH 650MA 515 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,15A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 515mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,065" x 0,065" (1,64mm x 1,64mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)