LCMGA322525T102NG
Numer produktu DigiKey
587-LCMGA322525T102NGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LCMGA322525T102NGCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LCMGA322525T102NGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LCMGA322525T102NG
Opis
FERRITE BEAD 1 KOHM 1210 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 1210 (3225 metryczne) 2A 100mOhm
Modele EDA/CAD
LCMGA322525T102NG Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,110" (2,80mm)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
1 kOhms @ 100 MHz
Prąd znamionowy (maks.)
2A