LCMGA201208T221RG
Numer produktu DigiKey
587-LCMGA201208T221RGTR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LCMGA201208T221RGCT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LCMGA201208T221RGDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LCMGA201208T221RG
Opis
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 2A 60mOhm
Modele EDA/CAD
LCMGA201208T221RG Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
60mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Wysokość (maks.)
0,041" (1,05mm)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
220 Ohms @ 100 MHz
Prąd znamionowy (maks.)
2A