LCCNF1608KKTR47MA
Numer produktu DigiKey
587-LCCNF1608KKTR47MATR-ND - Taśma i szpula (TR)
587-LCCNF1608KKTR47MACT-ND - Taśma cięta (CT)
587-LCCNF1608KKTR47MADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LCCNF1608KKTR47MA
Opis
FIXED IND 470NH 3A 65 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 nH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 3 A Maks. 65mOhm 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 65mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,6A