LBM2016T560J
Numer produktu DigiKey
587-3097-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-3097-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-3097-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LBM2016T560J
Opis
FIXED IND 56UH 95MA 5.9 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56 µH Częściowo osłonięte Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 95 mA 5,9Ohm 0806 (2016 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LBM2016T560J Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
5,9Ohm
Prod.
Q przy częst.
20 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0806 (2016 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)