LB3218T470K
Numer produktu DigiKey
587-2037-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2037-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2037-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LB3218T470K
Opis
FIXED IND 47UH 205MA 920 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 205 mA 920mOhm 1207 (3218 metryczne)
Modele EDA/CAD
LB3218T470K Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
920mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,071" (3,20mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)