LB3218T221K
Numer produktu DigiKey
587-2039-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2039-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2039-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LB3218T221K
Opis
FIXED IND 220UH 80MA 5.4 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 80 mA 5,4Ohm 1207 (3218 metryczne)
Modele EDA/CAD
LB3218T221K Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
5,4Ohm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
5MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,071" (3,20mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)