LB3218T221K | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | LB3218T221K |
Opis | FIXED IND 220UH 80MA 5.4 OHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 80 mA 5,4Ohm 1207 (3218 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | LB3218T221K Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) 5,4Ohm |
Prod. | Częstotliwość - rezonansu własnego 5MHz |
Seria | Temperatura robocza -40°C - 105°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Częstotliwość indukcyjności - próba 796 kHz |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ Uzwojenie | Obudowa / skrzynia 1207 (3218 metryczne) |
Indukcyjność | Obudowa dostawcy urządzenia 1207 (3218 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,071" (3,20mm x 1,80mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |