LB3218T220K
Numer produktu DigiKey
587-2036-2-ND - Taśma i szpula (TR)
587-2036-1-ND - Taśma cięta (CT)
587-2036-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LB3218T220K
Opis
FIXED IND 22UH 255MA 490 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Częściowo osłonięte Uzwojenie Cewka indukcyjna 255 mA 490mOhm 1207 (3218 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LB3218T220K Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
490mOhm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
19MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
1207 (3218 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1207 (3218 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,071" (3,20mm x 1,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)